TEADAANNE! Eesti Asfaldiliidu uus nimi on Eesti Taristuehituse Liit. Uue nime igapäevane kasutuselevõtt toimub jooksvalt. Muutunud on liidu tunnusgraafika ja kasutuses on uus koduleht - www.taristuehitus.ee. Kõik muud liiduga seotud registreerimise ja kontakt andmed on endised.

Toimus Asfaldipäev 2020

5. novembril toimus käesoleva aasta sügisene Asfaldipäev

Ka sel aastal toimus traditsiooniline Asfaldipäev, aga erinevalt varasemast ja esmakordselt korraldati sündmus interaktiivses veebikeskkonnas. Asfaldipäeval esinesid ettekannetega Raido Randmaa Maanteeametist, Sulev Senkel BrainTeam'st ja Juha Laurila Infra Ry'st.  

Ettekanded tehti teemadel:
1. 2020. aastat kokku võttes teel ühendameti poole_Raido Randmaa
2. Koostöö hankemudelid - Allianss hankemudel, Integreeritud projektiteostus_Sulev Senkel
3. Infra sektori osapoolte koostöökogemus Soomes_Juha Laurila

2020. aasta Asfaldipäeva läbivaks märksõnaks oli koostöö ja muuhulgas toimus teemast ajendatud paneeldiskussioon - tellija/omanikujärelevalve/töövõtja – ühine eesmärk. Paneeldiskussioonis osalesid Anti Palmi Maanteeametist, Alan Muruväli TREV-2 Grupist, Peeter Piirsalu P.P. Ehitujärelevalvest ning Ain Pähkel ja Sven Pertens Asfaldiliidust. 

Päeva juhtis Eesti Asfaldiliidu juhatuse esimees Sven Pertens.

Asfaldipäeva raames toimus ka insener Aadu Lassi nimelise teedevaldkonna auhinna laureaatide tunnustamine.

Maanteeamet ja Asfaldiliit kuulutasid kolmandat korda välja insener Aadu Lassi nimelise teedevaldkonna auhinna laureaadid. Aadu Lassi elutööpreemia pälvis Raimu Unt ja inseneripreemia Anti Palmi.
Pikemat uudist Aadu Lassi nimelise teedevaldkonna auhinna laureaatide tunnustamisest saab lugeda SIIN.

mielenterveyden palveluja Minnesotassa http://apteekkifi.com/ laboratoriohoitaja teknikko palkka