TEADAANNE! 31. märtsil 2021. aastal toimunud MTÜ Eesti Asfaldiliidu erakorralisel üldkoosolekul tehti otsus Asfaldiliidu nime muutmiseks. Eesti Asfaldiliidu uus nimi on Eesti Taristuehituse Liit. Uue nime igapäevane kasutuselevõtt toimub jooksvalt. Samuti uueneb lähima aja jooksul ka liidu tunnusgraafika. Kõik muud liiduga seotud registreerimise ja kontakt andmed jäävad endiseks.

Peaministri pöördumine tööandjate poole

19.02.2021

Peaminister Kaja Kallas saatis 19. veebruaril kirja Eesti Tööandjate Keskliidule ja Eesti Kaubandus- ja Tööstuskojale palvega aidata kaasa COVID-19 levikut pidurdavate meetmete järgimisele töökeskkonnas.
Peaminister palus suunata kaugtööle kõik need inimesed, kelle töö seda võimaldab. Kui seda ei ole võimalik teha, siis korraldada töökeskkond selliselt, et minimeerida vahetuid kontakte ja viiruse leviku riske. Omalt poolt lubab peaminister hoogustada vaktsineerimist, mis aitab kõige tõhusamalt panna piiri viiruse edasisele levikule ning ühel hetkel tavapärase elu juurde naasta. Samuti teha omalt poolt kõik selleks, et suurendada inimeste valmisolekut ja teadlikkust piirangute järgimisel.

Pöördumise terviktekstiga saad tutvuda SIIN.

mielenterveyden palveluja Minnesotassa http://apteekkifi.com/ laboratoriohoitaja teknikko palkka