TEADAANNE! 31. märtsil 2021. aastal toimunud MTÜ Eesti Asfaldiliidu erakorralisel üldkoosolekul tehti otsus Asfaldiliidu nime muutmiseks. Eesti Asfaldiliidu uus nimi on Eesti Taristuehituse Liit. Uue nime igapäevane kasutuselevõtt toimub jooksvalt. Samuti uueneb lähima aja jooksul ka liidu tunnusgraafika. Kõik muud liiduga seotud registreerimise ja kontakt andmed jäävad endiseks.

Konverents Ehitus 2021+ “Kvaliteetne ruum”

18.06.2020

25. novembril 2020 toimub ehitussektori erialaliitude ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt korraldatav konverents Ehitus 2021+, mis toob taas ühisesse arutellu ehitusettevõtjad, arhitektid ja ehitusinsenerid.

Konverentsi juhtlause on sellel aastal „Kvaliteetne ruum“.

Meie loodud ruum kasvab ja areneb koos meie endiga, peegeldades seda, kes me oleme ning mida tähtsaks peame. Kas tahame luua kiirustades ja ainult võimalikult odavalt? Või võtame aega, et mõelda läbi ja teha paremini? Selge on see, et parimat elukeskkonda ei saa luua üksi. Külg külje kõrval peame rajama vundamendi, mis tulevikus ühegi raskuse all ei mõrane. Ehitus 2021+ ongi see koht, kuhu tulevad ehitiste loojad ja kasutajad kokku, et ruum saaks meie ühiste ideaalide nägu. Et ruum saaks kvaliteetseks.

Konverentsil astub peaesinejana üles Rootsi riigiarhitekt Helena Bjarnegård

Erialaliidud kuulutavad üritusel pidulikult välja, kes saavad tiitlid „Aasta ehitaja“, „Aasta ehitusinsener“ ja „Aasta ehitusprojekt“ ning MKMi poolt „Aasta digitaalse innovatsiooni projekt“.

Programm ning registreerimise info avaldatakse siin: eehitus.ee/ehitus-2021 

mielenterveyden palveluja Minnesotassa http://apteekkifi.com/ laboratoriohoitaja teknikko palkka