TEADAANNE! Eesti Asfaldiliidu uus nimi on Eesti Taristuehituse Liit. Uue nime igapäevane kasutuselevõtt toimub jooksvalt. Muutunud on liidu tunnusgraafika ja kasutuses on uus koduleht - www.taristuehitus.ee. Kõik muud liiduga seotud registreerimise ja kontakt andmed on endised.

Garage48 “Digital Construction” häkaton

24.09.2021

24.- 26. septembril toimub soomlaste ja eestlaste eestvedamisel rahvusvaheline Garage48 “Digital Construction” häkaton, mille eesmärgiks on luua digitaalseid lahendusi ehitus- ja kinnisvarasektori kitsaskohtade parandamiseks ning sektori arendamiseks. Kuni 19. septembrini saab häkatonile esitada lahendamist vajavaid ideid.

Häkaton toimub samaaegselt nii Tallinnas kui Helsingis, nii kohapealse kui virtuaalse üritusena. See toob kokku valdkonna eksperdid, insenerid, disainerid, tarkvaraarendajad, andmeanalüütikud ja turundajad, et intensiivse meeskonnatöö ja oma ala tippspetsialistide juhendamisel kolme ööpäeva jooksul sektori efektiivsust tagavaid lahendusi prototüüpida.

Sektori probleemvaldkondadele lahenduste leidmiseks on häkatoni partnerid esitanud konkreetsed väljakutsed, kus parimate lahenduste loojaid ootavad rahalised auhinnad.

  • Eesti Puitmajaklastri 1500€ auhinnaraha läheb meeskonnale, kes loob lahenduse majatehastes toodetud renoveerimislahenduste digitaliseerimiseks.
  • Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium paneb auhinnaks välja 5000€ meeskonnale, kes suudab kõige paremini demonstreerida e-ehituse platvormist saadavat kasu läbi olemasolevate teenuste kasutamise või pakkudes välja uued platvormi teenused.
  • Soome Keskkonnaministeerium ootab lahendusi kahele väljakutsele. Esiteks, kasutajapõhiste teenuste loomine ehitatud keskkonna jaoks: MyBuilding (OmaRakennus) demo laiendamine. Ja teiseks, süsinikuneutraalselt ehitatud keskkonnale ülemineku kiirendamine ja hoonetele ringmajanduse võimaluste loomine. Mõlemal juhul ootab parimat meeskonda 4000€ auhind.
  • Lisaks premeerib Riigi Kinnisvara enda vabalt valitud parimat lahendust 3000€-ga.

Registreeruda häkatonile saab ideega või ilma ja üksi või koos meeskonnaga. Ideede esitamine on avatud 19. septembri südaööni, misjärel valitakse ideedest välja parimad ning moodustatakse häkatonil osalevad meeskonnad. Ideede esitamine ja registreerimine toimub SIIN.

Lisainfo häkatoni kohta.
Info Facebookis: https://fb.me/e/2L6Y6AHap

Häkaton saab teoks Soome ja Eesti partnerite eestvedamisel. Eesti poolt toetavad projekti Digitaalehituse klaster, Puitmajaklaster, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Remato, Riigi Kinnisvara, Euroopa Regionaalarengu Fond ja EAS ning Soome poolt Soome Keskkonnaministeerium ja KIRAHub.

Lisainfo:
kadi@garage48.org

mielenterveyden palveluja Minnesotassa http://apteekkifi.com/ laboratoriohoitaja teknikko palkka