TEADAANNE! Eesti Asfaldiliidu uus nimi on Eesti Taristuehituse Liit. Uue nime igapäevane kasutuselevõtt toimub jooksvalt. Muutunud on liidu tunnusgraafika ja kasutuses on uus koduleht - www.taristuehitus.ee. Kõik muud liiduga seotud registreerimise ja kontakt andmed on endised.

Asfaldipäev toimub 04. novembril

Traditsiooniline Asfaldipäev toimub sellel aastal Tallinna Tehnikaülikooli aulas, Ehitajate tee 5.

Asfaldipäeva kavaga saab tutvuda SIIT.

Asfaldipäeval osalemiseks oli vajalik eelregistreerimine, mida saab teha vajutades allolevale nupule REGISTREERU. Kodulehe kaudu on võimalik Asfaldipäevale registreerimine on lõppenud.

Asfaldipäeva osavõtutasu on Asfaldiliidu liikmetele ja liikmete töötajatele 10 eurot, mitteliikmetele 40 eurot. Tasumine toimub Asfaldiliidu poolt registreerimisinfo põhjal esitatud arve alusel. Osalemise eest on võimalik saada 4,8 täiendõppe punkti.

Parkimisinfo: Kuna parkimiskohti on piiratud arv, soovitame kohaletulekuks kasutada ühistransporti. Asfaldipäeval osalejatele on eraldatud ka teatud osa TTÜ Rauakooli parklast (peasissepääsust vasakule poole jääv parkla), kuhu saab kohtade olemasolul siseneda kuni ürituse alguseni, öeldes turvatöötajale märksõna ASFALDIPÄEV. 

Täiendav info ja küsimused: info@asfaldiliit.ee

mielenterveyden palveluja Minnesotassa http://apteekkifi.com/ laboratoriohoitaja teknikko palkka