TEADAANNE! Eesti Asfaldiliidu uus nimi on Eesti Taristuehituse Liit. Uue nime igapäevane kasutuselevõtt toimub jooksvalt. Muutunud on liidu tunnusgraafika ja kasutuses on uus koduleht - www.taristuehitus.ee. Kõik muud liiduga seotud registreerimise ja kontakt andmed on endised.

Asfaldipäev toimub 03. novembril

Traditsiooniline Asfaldipäev toimub ka sellel aastal Tallinna Tehnikaülikooli aulas, Ehitajate tee 5.

Asfaldipäeva kavaga saab tutvuda SIIT.

Asfaldipäeval osalemiseks oli vajalik eelregistreerimine, mida saab teha vajutades allolevale nupule REGISTREERU. Kodulehel saab registreeruda kuni 31.10.2107.

Asfaldipäeva osavõtutasu on Asfaldiliidu liikmetele ja liikmete töötajatele 20 eurot, mitteliikmetele 60 eurot. Tasumine toimub Asfaldiliidu poolt registreerimisinfo põhjal esitatud arve alusel. Osalemise eest on võimalik saada 4,0 täiendõppe punkti.

Parkimisinfo: Kuna parkimiskohti on piiratud arv, soovitame kohaletulekuks kasutada ühistransporti. Asfaldipäeval osalejatele on eraldatud ka teatud osa TTÜ Rauakooli parklast (peasissepääsust vasakule poole jääv parkla), kuhu saab kohtade olemasolul siseneda kuni ürituse alguseni, öeldes turvatöötajale märksõna ASFALDIPÄEV. 

Täiendav info ja küsimused: info@asfaldiliit.ee

mielenterveyden palveluja Minnesotassa http://apteekkifi.com/ laboratoriohoitaja teknikko palkka