TEADAANNE! Eesti Asfaldiliidu uus nimi on Eesti Taristuehituse Liit. Uue nime igapäevane kasutuselevõtt toimub jooksvalt. Muutunud on liidu tunnusgraafika ja kasutuses on uus koduleht - www.taristuehitus.ee. Kõik muud liiduga seotud registreerimise ja kontakt andmed on endised.

Asfaldipäev ja sellele järgnev vilistlaste kokkutulek toimub 02. novembril

Traditsiooniline Asfaldipäev toimub seekord koos TTÜ teede ja geodeesia eriala vilistlaste kokkutulekuga 02.novembril Tallinna Tehnikaülikoolis, Ehitajate tee 5. Päeva esimesel osal toimub Asfaldipäev ja teise osal vilistlaste kokkutulek.

Ürituse päevakavaga saab tutvuda siin.

Üritusel osalemiseks oli vajalik eelregistreerimine, mida saab teha vajutades allolevale nupule REGISTREERU. Kodulehel saab registreeruda kuni 31.10.2018.

Osalemise eest on võimalik saada 3,5 täiendõppe punkti.

Üritusest osavõtutasu on 25 eurot, pensionäridel 10 eurot. Tasumine toimub Asfaldiliidu poolt registreerimisinfo põhjal esitatud arve alusel. Samuti on võimalik tasuda ka ülekandega Asfaldiliidu kontole EE362200001120003643, selgituseks märkida Asfaldipäev 2018.

Paralleelselt Asfaldipäevaga toimub ruumis III-301 (Peep Sürje nimeline auditoorium) Geodeesiaseminar. Päevakavaga saab tutvuda siin.

Parkimisinfo: Kuna parkimiskohti on piiratud arv, soovitame kohaletulekuks kasutada ühistransporti. Asfaldipäeval osalejatele on eraldatud ka teatud osa TTÜ Rauakooli parklast (peasissepääsust vasakule poole jääv parkla), kuhu saab kohtade olemasolul siseneda kuni ürituse alguseni, öeldes turvatöötajale märksõna ASFALDIPÄEV. 

Täiendav info ja küsimused: priit.hainoja@asfaldiliit.ee

 

 

mielenterveyden palveluja Minnesotassa http://apteekkifi.com/ laboratoriohoitaja teknikko palkka