TEADAANNE! 31. märtsil 2021. aastal toimunud MTÜ Eesti Asfaldiliidu erakorralisel üldkoosolekul tehti otsus Asfaldiliidu nime muutmiseks. Eesti Asfaldiliidu uus nimi on Eesti Taristuehituse Liit. Uue nime igapäevane kasutuselevõtt toimub jooksvalt. Samuti uueneb lähima aja jooksul ka liidu tunnusgraafika. Kõik muud liiduga seotud registreerimise ja kontakt andmed jäävad endiseks.

Asfaldipäev 2020

5. novembril toimub Asfaldipäev 2020.

Traditsiooniline Asfaldipäev sel aastal toimub, aga erinevalt varasemast ja esmakordselt oleme otsustanud sündmuse korraldada virtuaalselt.
Veebikonverentsi läbiviimise kohaks on Mektory Videal ScreenX stuudio. Päeva juht ja enamus ettekannete tegijaid viibib stuudios kohapeal.
Asfaldipäeva ülekanne tehakse interaktiivses veebikeskkonnas. Sündmusele luuakse individuaalne märksõna, mida sisestades näeb kasutaja sündmuse ajakava, infot esinejate ja esitluste kohta, otseülekannet. Saab esitada küsimusi esinejatele, osaleda publikuküsitlustes, üles laadida virtuaalse galerii, luua kontakti teiste konverentsil osalejatega. 

Asfaldipäeva 2020 päevakavaga saab tutvuda SIIN.

Asfaldipäeval osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha vajutades allolevale nupule REGISTREERU. Kodulehe kaudu on võimalik Asfaldipäevale registreeruda kuni 2. novembrini 2020 k.a.
Kõikidele registreerunud ettevõtetele saadame enne sündmuse toimumist märksõna, mida saate seejärel jagada kõigi oma töötajatega ning mida kasutades saab sündmust üle veebi jälgida.

Asfaldipäeva hind Eesti Asfaldiliidu juriidilisest isikust liikmetele lähtub liikmemaksu suurusest ning on alates 30 eurot/ettevõte kuni 200 eurot/ettevõte. Füüsilisest isikust Asfaldiliidu liikmetele on Asfaldipäev tasuta.
Mitteliikmetest juriidilistele isikutele sõltub Asfaldipäeva hind töötajate arvust. Juriidiline isik, kelle töötajate arv jääb alla 10'ne (k.a.), on hind 100 eurot/ettevõte ja kelle töötajate arv on üle 10'ne, on hind 200 eurot/ettevõte. Registreerimisel palume märkuste tabelisse lisada ettevõtte töötajate arv.
Hindades sisaldub käibemaks

Tasumine toimub Asfaldiliidu poolt registreerimisinfo põhjal esitatud arve alusel.

Täiendav info ja küsimused: info@asfaldiliit.ee

mielenterveyden palveluja Minnesotassa http://apteekkifi.com/ laboratoriohoitaja teknikko palkka