TEADAANNE! Eesti Asfaldiliidu uus nimi on Eesti Taristuehituse Liit. Uue nime igapäevane kasutuselevõtt toimub jooksvalt. Muutunud on liidu tunnusgraafika ja kasutuses on uus koduleht - www.taristuehitus.ee. Kõik muud liiduga seotud registreerimise ja kontakt andmed on endised.

Asfaldiliiduga liitusid AS Domus Teed, GRK Infra AS ja OÜ Greeny

14.03.2014

Reedel, 14. märtsil otsustas Eesti Asfaldiliidu juhatus võtta liidu liikmeks vastu kolm teedeehitusega tegelevat ettevõtet, AS Domus Teed, GRK Infra AS ja OÜ Greeny

AS Domus Teed on alates 1991. aastast Tallinnas tegutsev ja teedeehituse alltöövõttu pakkuv ettevõte, kus töötab keskmiselt 20 inimest. Suuremateks tellijateks on Merko Ehitus AS ,Tallinna Vesi AS, NCC Ehitus AS, Esmar Ehitus AS jt.

GRK Infra AS on Soome ettevõtte Graniittirakennus Kallio OY tütarettevõte Eestis, mis alustas tegevust detsembris 2013.

OÜ Greeny on 1992 aastast peamiselt Tartus ja Lõuna-Eestis tegutsev ettevõte, kelle põhitegevusaladeks on teede ja platside ehitus ning heakord.

Eesti Asfaldiliit on 1991. aastal asutatud mittetulundusühing, mille eesmärk on teedevaldkonna tegevuse ning arengu toetamine. Liidu liikmeskonna moodustavad 52 teehoiuga tegelevat või sellega seotud Eestis registreeritud ettevõtet ja erialaharidusega inseneri.

mielenterveyden palveluja Minnesotassa http://apteekkifi.com/ laboratoriohoitaja teknikko palkka