TEADAANNE! Eesti Asfaldiliidu uus nimi on Eesti Taristuehituse Liit. Uue nime igapäevane kasutuselevõtt toimub jooksvalt. Muutunud on liidu tunnusgraafika ja kasutuses on uus koduleht - www.taristuehitus.ee. Kõik muud liiduga seotud registreerimise ja kontakt andmed on endised.

Asfaldiliiduga liitus OÜ Sinear

25.04.2014

Reedel, 25. aprillil liitus Eesti Asfaldiliiduga Sinear OÜ. 2008. aastal asutatud ettevõtte eesmärgiks on pakkuda  insenertehnilisi-, elektri- ja üldehitustöid ning teedeehitus ja tänava- ning äärekivide paigaldusteenust ja haljastustöid. Sinear OÜ on Saksa firma Hauraton GmbH & Co tooete ametlik maaletooja. Tootevalikus on erinevate katetega kõrgstabiilsed rennkanali- ja infiltratsioonsüsteemid, trapid, murutugevduskärjed ning kivipiirded. Nüüdseks pea 6 aastat aktiivselt tegutsenud ettevõttel on ette näidata veemajandusprojekte, üldehitustöid, tänavakividest laotud väljakuid ja platse. Ehitustöid on tehtud ka väljaspool Eestit: Lätis, Soomes ja Rootsis. Ettevõtte netokäive möödunud aastal oli ligikaudu 3 miljonit eurot.

Eesti Asfaldiliit on 1991. aastal asutatud mittetulundusühing, mille eesmärk on teedevaldkonna tegevuse ning arengu toetamine. Liidu liikmeskonna moodustavad 53 teehoiuga tegelevat või sellega seotud Eestis registreeritud ettevõtet ja erialaharidusega inseneri.

mielenterveyden palveluja Minnesotassa http://apteekkifi.com/ laboratoriohoitaja teknikko palkka